Pán je môj pastier, nič mi nechýba: pasie ma na zelených pašienkach.Vodí ma k tichým vodám, dušu mi osviežuje.Vodí ma po správnych chodníkoch, verný svojmu menu. I keby som mal ísť tmavou dolinou, nebudem sa báť zlého, lebo ty si so mnou.Tvoj prút a tvoja palica, tie sú mi útechou. Prestieraš mi stôl pred očami mojich protivníkov.Leješ mi olej na hlavu a kalich mi napĺňaš až po okraj.  Dobrota a milosť budú ma sprevádzať po všetky dni môjho života.A budem bývať v dome Pánovom mnoho a mnoho dní.  

    Bratia, viem žiť skromne a viem aj oplývať. Všade a všetko som sa už naučil: byť sýty aj hladovať, mať hojnosť i núdzu trieť. Všetko môžem v tom, ktorý ma posilňuje.

 A predsa ste dobre urobili, že ste mi prejavili účasť v mojom súžení. Môj Boh splní každú vašu túžbu podľa svojho bohatstva v sláve v Kristovi Ježišovi.

 A Bohu a nášmu Otcovi sláva na veky vekov.

Amen.†
Povzbudivé slová z Knihy žalmov a Listu Filipanom v tieto ťažké dni, do ktorých nás priviedla súčasná vláda...Kresťania vydržte, na našej strane je Boh a ten nás ochráni od všetkého zlého...Všetko zlo jedného dňa pominie, Cirkev Kristovu nikto, nikdy nezničí!


 Blog
Komentuj
13 
 fotka
kubbox  12. 10. 2020 20:30
Ámen
Napíš svoj komentár